ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕКТОРА ОСВІТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

З метою обговорення проєкту освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти «магістр» та освітньо-професійної програми Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти «бакалавр» 11 березня 2020 року відбулася зустріч із Пронозюк О.В., завідувачкою сектора, Желізник Н.А., завідувачкою методкабінета, Кашубою Н.Л., методистом дошкільної і початкової освіти. У ході зустрічі окреслено спільні заходи з метою якісної підготовки майбутніх учителів початкових класів, адже викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету тісно співпрацюють із сектором освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Це проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів тощо. Приємно, що роботодавці дякують за наших студентів і випускників. Дякуємо за відкритість, компетентність, людяність, бажання працювати в одному напрямі на досягнення спільних цілей!!! Сподіваємося на діалогізацію початкової і вищої школи.