Як бути медіаграмотним? Поради від гостьового професора

Дякуємо Inna Chervinska, докторові педагогічних наук, професорові кафедри педагогіки початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, сертифікованому тренеру з медіаосвіти та медіаграмотності, фахівцеві з медіадидактики, за грунтовну, змістовну, пізнавальну доповідь “Медіаосвіта та медіаграмотність: освітній інструментарій медійно-інформаційної компетентності педагога” у форматі “Лекція запрошеного професора”. В обговоренні взяли участь здобувачі спеціальності 013 Початкова освіта, вчителі початкових класів Хмельниччини, науково-педагогічні працівники ЗВО України.
Такий формат освітньої діяльності є складником у підготовці сучасного вчителя початкових класів, який володітиме найефективнішою методикою у формуванні інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра.
До зустрічі!!! Усім міцного здоров’я!!!