За досвідом до ЧНУ ім. Ю. Федьковича

10 вересня 2021 року кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Тетяна Олинець прибула у Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича з метою проходження стажування на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти.  Романюк Світлана, завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор, тепло і з радістю  зустріла. Представила науково-педагогічних працівників кафедри, ознайомила із напрямами роботи кафедри у галузі початкової та вищої освіти. Тетяна Олинець ознайомила із планом стажування. Окреслили низку спільних заходів у 2021-2022 навчальному році. До співпраці!