Казкові спогади… Нашим випускникам присвячується

Сьогодні, страшенно заклопотана робочими справами, шукаючи в комп’ютері потрібну інформацію, випадково натрапила на файл під назвою “Подорож до країни казок” (Автор: Світлана Неделяєва, студентка РО1-В15 групи, уже випускниця)….Цікаво….. відкрила……неймовірна лавина приємних відчуттів та спогадів про той святковий день. Креативний колектив наших студентів програв, прожив дитячі казки з гумором, з мудрістю, з досвідом…. Черговий захід з виховною метою перетворився на акторський тріумф! Пишаємося вами, наші випускники! Публікую це з гордістю сьогодні, пам’ятаючи кожне обличчя та кожне ім’я!

Гудима Н. В., завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти

Існує книг багато на землі.

Вони цікаві, мудрі, гарні.

Та кожен з нас, дорослий чи малий,

Всяк казочку читати полюбляє.

Казка – це світ чарівний і незвичний,

Казка – це диво, сповнене краси.

Поринуть в казку, це ж бо так цікаво,

Це справді свято, радість для душі.

У казці звірі мову мають,

Дерева розмовляють, мов живі.

Добро і правда завжди зло долають,

Тому і люблять казку діти всі.

Існує книг багато на землі.

Вони цікаві, мудрі, гарні.

Та кожен з нас, дорослий чи малий,

Всяк казочку читати полюбляє.

Казка – це світ чарівний і незвичний,

Казка – це диво, сповнене краси.

Поринуть в казку, це ж бо так цікаво,

Це справді свято, радість для душі.

У казці звірі мову мають,

Дерева розмовляють, мов живі.

Добро і правда завжди зло долають,

Тому і люблять казку діти всі.

У перший день весни педагогічний факультет реготав від влучних жартів, підтанцьовував під сучасну музику та насолоджувався старими-добрими казками на сучасний лад. У повітрі  панувала атмосфера дитинства та радощів. Учасники свята продемонстрували акторську майстерність і змогли відчути себе в ролі улюбленого героя дитинства.

Цьогоріч усіх приємно вразили першокурсники, підготувавши досить оригінальну інсценізацію улюбленого мультика всіх дітей «Маша і Ведмідь». Виступи студентів ІІ-IV курсів «запалили» зал і подарували присутнім море позитиву та гарного настрою. Студентство презентувало казки «Колобок», «Ріпка», «Коза-Дереза», «Колосок», «Пан Коцький», «Сірко», «Івасик-Телесик».

Абсолютно всі учасники свята отримали нагороди в різних номінаціях. Впевнена, що журі було дуже важко визначити переможця, адже всі інсценізації казок були надзвичайно цікаві та креативні. Також наші герої отримали солодкі подарунки за старанність і яскраві емоції глядачів.

За дійством із задоволенням спостерігали як студенти університету, так і викладачі. На святі «Подорож до країни казок» були також присутні керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти університету Горчак Людмила Василівна та спікер студентського сенату Воронецький Віталій Вадимович. Після перегляду виступів груп вони поділилися приємними враженнями від дійства.

Варто відзначити чітку організацію заходу та чудову підготовку кожної групи. Кілька тижнів факультет був схожий на вулик, який  жив репетиціями, ідеями костюмів, декорацій і музичного оформлення. До свята працівники нашого читального залу організували книжково-ілюстративну експозицію  «Казкова країна добра і краси», а у вестибюлі факультету кожен міг зробити фото у «казковій» фотозоні, оформленій РО2-В15 групою.

Ми ще довго пам’ятатимемо це чудове свято та будемо згадувати його з теплом на серці, адже казка – це дитинство людства та його мудрість.

Світлана Неделяєва, студентка РО1-В15 групи