Вітаємо тебе, наш першокурснику!

Щиро вітаємо першокурсників спеціальності 013 Початкова освіта з початком нового навчального року і Днем знань!

Із привітальним словом звернулася до першокурсників куратор групи POa1-B21 Бахмат Наталія Валеріївна:  “Ви витримали серйозні випробування (успішно склали ЗНО) і стали студентами одного з кращих закладів вищої освіти України – Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Попереду у вас цікаве студентське життя! За час навчання кожен з вас знайде нових друзів, життя наповниться яскравими враженнями та подіями. Вірте в себе, старанно працюєте, активно включайтеся в освітнє, наукове, культурне та спортивне життя нашого університету! Впевнені, що кожен з вас у майбутньому стане гідним продовжувачем багаторічних традицій спецальності та докладе максимум зусиль, для формування позитивного іміджу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та професії учителя початкових класів! Нехай новий навчальний рік принесе усім нам стабільність, задоволення від роботи і навчання, нові професійні успіхи та досягнення!”