Як пізнавали таємниці дзвонарського мистецтва

25 травня 2021 року студенти спеціальності «Початкова освіта» (групи РО1-В19, РО2-В19) педагогічного факультету в рамках вивчення дисципліни «Методика навчання музичного мистецтва в початковій школі» побували на екскурсії у школі дзвонарів при кафедральному соборі на честь святого князя Олександра Невського м. Кам’янця-Подільського. У закладі навчаються діти починаючи з молодшого шкільного віку. Керівник школи (ієрей Димитрій Наумов) познайомив студентів із видами дзвонінь, особливостями виготовлення та використання дзвонів. Було розкрито потенціал дзвонів як найдавніших музичних інструментів, самобутніх пам’яток історії, духовної культури, художнього ливарництва, як засобу оздоровлення особистості та зміцнення її духовних сил. Священик провів майстер-клас у навчальній дзвіниці, а також здобувачі вищої освіти почули святковий передзвін на дзвіниці храму і мали можливість спостерігати виконавську майстерність дзвонаря.
Збагачення духовного світу, формування культурних цінностей учнів, плекання пошани до національної мистецької спадщини є головними завданнями вчителя початкових класів Нової української школи.