12 травня 2021 року у форматі вебінару (Орієнтири становлення сучасного вчителя) обмінювались думками та ділились досвідом педагоги Кам’янець-Подільської громади. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Аліна Оксанюк провела динамічну онлайн-зустріч на тему: “Професійний стандарт учителя початкових класів – орієнтир самоосвітньої діяльності”. До проведення вебінару долучилась Наталія Гудима, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Наталія Василівна ознайомила учасників зі стандартом вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та програмою навчання студентів університету – майбутніх учителів початкової школи. Тісна співпраця ЦПРПП з факультетом теорії та методик початкової освіти є надзвичайно цінною і плідною, дозволяє постійно йти поруч на шляху освітніх реформ. Високу оцінку підготовки студентів, які проходять педагогічну практику в закладі, відзначила Марія Горяніна, вчителька початкових класів НВК №14, яка була запрошена до слова. Наталія Сосніцька, вчитель НВК №14, розставила акценти на основних моментах сертифікації, компетентностях, якими має володіти сучасний вчитель, адже сама успішно пройшла сертифікацію у 2019 році. Педагог поділилась власними враженнями та визначила, що сертифікація є важливою у професійному розвитку і варто спробувати. На завершення вебінару Наталія Гудима оголосила подяки за високу професійну майстерність, упровадження оригінальних ідей, форм і методів навчання в умовах НУШ та співпрацю з університетом: консультанту ЦПРПП Аліні Оксанюк, заступникам директорів з початкової освіти Ірині Пасхаліс, НВК №14 та Галині Нетечі, НВК №9; учителям початкових класів: Тетяні Попковій, СЗОШ №1, Тетяні Васильєвій, ЗОШ №2, Тетяні Пілець та Оксані Бондарчук, НВК №3, Світлані Івановській та Анжелі Божко, СЗОШ №5, Оксані Хлібовській, ЗОШ №11, Наталії Сосніцький, Світлані Владишевській, Наталії Хоміч, Ганні Малишевій, НВК №14, Надії Войтовій, ЗОШ №15.