Звітна конференція з виробничої педагогічної практики в початковій школі

7 травня 2021 р. відбулась звітна конференція з виробничої педагогічної практики в початковій школі здобувачів вищої освіти педагогічного факультету денної форми навчання. У конференції взяли участь завідувач (Гудима Н. В., кандидат філологічних наук, доцент) і викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти (Московчук Л.М., кандидат педагогічних наук, старший викладач, керівник практики педагогічного факультету зі спеціальності 013 Початкова освіта; Мєлєкєсцева Н.В., кандидат філологічних наук, доцент; Дорож І.А., кандидат педагогічних наук, старший викладач; Ковальчук А.Ф., старший викладач, Довгань О.С., асистент), кафедри педагогіки та управління навчальним закладом (Вонсович В.П., кандидат педагогічних наук, доцент; Ковальчук Г.П., кандидат педагогічних наук, старший викладач), кафедри психології освіти (Дорофей С.В., кандидат психологічних наук, старший викладач), провідний фахівець навчального відділу з організації практики педагогічного факультету (Костюк С.М.), учителі початкових класів і студенти груп РО1-В17, РО2-В17. Здобувачі вищої освіти (Наталія Пилипів, Марія Світлик, Олеся Турта, Наталія Гнидко, Вікторія Главіцька) розповіли про зміст діяльності й ступінь виконання запланованих завдань навчально-методичного, виховного та науково-дослідницького характеру. Виробнича практика проходила на базі ЗЗСО м. Кам’янця-Подільського з використанням технологій дистанційного навчання. Під час практики студенти більше уваги приділили науково-дослідницькій роботі. Програму практики виконано в повному обсязі. Взаємодія з молодшими школярами та класоводами позитивно вплинула на рівень професійної спрямованості здобувачів вищої освіти.
Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність директорам загальноосвітніх шкіл міста, вчителям початкових класів за надану можливість долучитися до освітнього процесу у складні часи пандемії.