Звітна конференція з виробничої організаційно-методичної практики

23 квітня 2021 р. відбулась звітна конференція з виробничої організаційно-методичної практики в початковій школі здобувачів вищої освіти педагогічного факультету денної форми навчання. У конференції взяли участь завідувач (Гудима Н. В., кандидат філологічних наук, доцент) і викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти (Московчук Л. М., кандидат педагогічних наук, старший викладач, керівник практики педагогічного факультету зі спеціальності 013 Початкова освіта, Мартіна О. В., кандидат філологічних наук, доцент, Дорож І. А., кандидат педагогічних наук, старший викладач), викладач кафедри психології освіти Столяренко О. Б.(кандидат психологічних наук, доцент), провідний фахівець навчального відділу з організації практики педагогічного факультету (Кос С. М.) та студенти групи МI-B20. Здобувачі вищої освіти (Анна Мунтян, Галина Кубряк, Юлія Севастьянова, Мар’яна Яворська) розповіли про зміст діяльності та ступінь виконання запланованих завдань організаційно-методичного та науково-дослідницького характеру. Виробнича практика проходила на базі ЗЗСО м. Кам’янця-Подільського з використанням технологій дистанційного навчання.
Викладачі та студенти висловлюють вдячність директорам загальноосвітніх шкіл міста, вчителям початкових класів за надану можливість долучитися до освітнього процесу у складні часи епідемії.