Про враження та досвід участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції

“12 травня взяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку» на базі Рівненського державного гуманітарного університету. Упродовж конференції мала можливість вислухати та почерпнути нову інформацію та безцінний практичний досвід від авторів підручників Пономарьової Катерини та Вашуленко Оксани. Науково-практична конференція зібрала студентів з різних навчальних закладів України, які ділились своїми дослідженнями та розробками у сфері початкової ланки освіти. Я представляла Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, виступаючи з доповіддю на тему: «Впровадження у зміст уроків мовно-літературної освітньої галузі технологій формування медіаграмотності молодших школярів». Науковий керівник – Гудима Наталія Василівна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти. Щира вдячність Рівненському державному гуманітарному університету за прекрасну можливість взяти участь у такому цікавому та надзвичайно пізнавальному заході, де студенти могли поділитись своїми та ознайомитись з науковими дослідженнями інших учасників, що допоможе нам у інноваційній та ефективній організації освітнього процесу в подальшій педагогічній діяльності. Також дякую науково-педагогічним працівникам кафедри теорії та методик початкої освіти Кам’янець-Подільського національного університету за те що надають можливість комунікувати в режимі онлайн з викладачами та студентами інших закладів та черпати їх безцінний досвід”.

Пилипів Наталія, студентка 4 курсу педагогічного факультету