Круглий стіл “Стратегії розвитку початкової освіти”

29 січня на базі Гуменецького ліцею науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти провели засідання із учителями початкових класів та обговорили низку питань, а саме:
1. Професійний стандарт учителя початкових класів.
2. Нову освітньо-професійну програму “Початкова освіта. Англійська мова” (2021 р.) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.
3. Освітньо-професійну програму “Початкова освіта” (2020 р.) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.
4. Питання модернізації вищої та початкової освіти.
5. Перспективний план заходів науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка та вчителів початкових класів Гуменецького ліцею.
6. Залучення науково-педагогічних працівників кафедри до методичного об’єднання вчителів початкових класів Гуменецького ліцею.
Приємо бачити серед учителів наших випускників.
Зустрілися із учнями 11-го класу та їхніми батьками з метою профорієнтації.
Дякуємо Пазюк Л.О., директорці ліцею, за зустріч і змогу покомунікувати із дотриманням усіх вимог сьогодення.