Засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи

26 листопада відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи за участі науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доцента Гудими Н. і старшого викладача Мєлєкєсцевої Н.) на базі Слобідкорахнівської ЗОШ І-ІІ ступенів Маківської сілької ради (директор – Сидорчук М.В.). У ході засідання було обговорено низку питань щодо інноваційної діяльності вчителя початкової школи як агента змін та виокремлено нові функції педагога в умовах формування індивідуальної освітньої траекторії учня. Перспективою такого засідання є проведення науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик початкової освіти майстер-класів для вчителів початкових класів, а також включення викладачів кафедри до методичного об’єднання вчителів початкових класів.

Дякую за співпрацю!