Знайомство з alma mater

Сьогодні студенти першого курсу спеціальності Початкове навчання відвідали музей історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Розповідь екскурсовода була цікавою та інформативною. Реліквії музею занурили першокурсників у глибину років, дали змогу доторкнутися подумки до духу тієї епохи, коли жив і творив Іван Огієнко. Експозиції та фото,які представлені, допомогли ознайомитись з людьми, які повністю пов’язали свій професійний життєвий шлях з університетом. Студенти були зачаровані побаченим і почутим, адже відчули зв’язок з поколінням людей, які присвятили своє життя розбудові першого Національного університету і зробили вагомий внесок у розвиток освіти не лише Поділля, а і всієї України.

Студентка РО1-В19, Микитюк Ірина