Наукова молодь

Сьогодні, 24 квітня 2019 року, в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувалась студентська наукова конференція.

Студенти спеціальності Початкова освіта взяли участь у роботі секції “ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА”. Студенти ділились теоретичними дослідженнями у сферіх теорії і методики навчання мистецьких дисциплін у початковій школі, методики навчання української мови в початковій школі, актуальних питань початкової освіти, теоріїї і методики навчання математики, природознавства та інформатики в початковій школі, теорії і методики навчання іноземної мови в початковій школі, теорії і методики навчання літературного читання в початковій школі, формування культури мовлення молодших школярів, сучасних технологій навчання української мови в початковій школі.

Після активних обговорень та дискусій, керівники підсекцій, в межах круглого столу обговорили доповіді студентів та визначили переможців.