ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!!!

Завершився ІІ конкурсний день Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта.

Вітаємо переможців!!!

Диплом І ступеня здобула Авдєєва Ілона Михайлівна (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

Диплом ІІ ступеня здобули:

Штангрет Ольга Сергіївна (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);

Здихальська Каріна Сергіївна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

Мовчан Любов Володимирівну (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка);

Налепу Христину Ігорівну (Львівський національний університет імені Івана Франка);

Максимчук Аліну Сергіївну (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

Оргкомітет Олімпіади висловив подяку керівництву та провідним викладачам університетів, які підготували команди учасників.