НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: НОВІ ПІДХОДИ

Поки учасники Олімпіади готували плани-конспекти та демонстрували фрагменти уроків, наші гості та науково-педагогічні працівники факультету мали змогу взяти участь у науково-практичному семінарі “Нова українська школа: нові підходи”.
Семінар розпочався із привітального слова керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бесарабчука Геннадія Володимировича.
Гудима Наталія Василівна, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент, доповіла про роботу викладачів кафедри щодо впровадження ідей Концепції НУШ в освітній процес закладу вищої освіти.
Надзвичайно цікавими та інформативними були доповіді кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Романової Оксани Володимирівни та викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – кандидата педагогічних наук, доцента Франчук Тетяни Йосипівни та кандидата фізико-математичних наук, доцента Гнатенко Ольги Сергіївни.
Про практичне впровадження концепції Нової української школи розповіли вчителі початкових класів Владишевська Світлана Віталіївна (НВК №14), Войтова Надія Анатоліївна (ЗОШ №15) та Гречанюк Інна Миколаївна (НВК №14). Їх досвід викликав неабиякий інтерес і у викладачів, і у студентів.