Конкурс “Подільська писанка”

Щороку до відкриття туристичного сезону у місті Кам’янець-Подільський є незмінно причетним  викладацький і студентський колектив кам’янець-Подільського національного університтету імені Івана Огієнка.
От і цьогоріч творчі роботи студентів, що виготовлені під талановитим крівництвом старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти Ковальчука Анатолія Федоровича були представлені на  конкурсі ” Подільська писанка”, який було організовано Кам”янець-Подільським державним історичним музеєм спільно з Департаментом гуманітарної політики міської ради Кам”янця-Подільського.

За результатами голосування  композиція педагогічного факультету Кам”янець-Подільського Національного Університету ім.І.Огієнка посіла перше місце..
20 квітня 2019 року о 17.00 , під час офіційного відкриття туристичного сезону 2019 ” Кам”янець на Поділлі – український колорит” відбулось нагородження переможців, які отримали грамоти та подарунки від музею і ДГП.
Вітаємо Анатолія Федоровича з перемогою і бажаємо нових творчих відкриттів, натхнення та високих здобутків.