Наукові здобутки студентства напряму підготовки Початкова освіта

11 квітня на педагогічному факультеті було проведено студентську наукову конференцію зі спеціальності «Початкова освіта». До участі долучилися студенти 2-5 курсів.

У доповідях було представлено основні положення та результати наукових досладжень з методики навчання української мови, англійської та ін. Розглянуто проблематику застосування технологій розвитку критичного мислення молодших школярів у процесі вивчення елементів фразеології, використання фонетичних казок, фізкультхвилинок, скоромовок та римівок, драматизації на уроках англійської мови тощо.

Під час своїх виступів студенти використовували засоби унаочнення, проводили різноманітні ігри, вправи та фізкультхвилинки із опонентами та гостями конференції. Члени комісії та слухачі ставили запитання ораторам.
         Після захисту всіх учасників підведено підсумки почутого та намічено подальший вектор саморозвитку кожного студента.

Чухась Вероніка
студентка РОb1 – М 17 група