ПОЇЗДКА ДО ЧЕРНІВЦІВ

23 листопада 2017 року відбулася екскурсійна поїздка до Чернівців, організована Гудимою Наталією Василівною та Мєлєкєсцевою Наталією Василівною для студентів PO2–B15, та POb1–M17 груп педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Під час поїздки ми відвідали виставу «Кохання у стилі бароко» в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської.
«Кохання в стилі бароко» – це історія кохання Графа та Оляни, батьки яких уклали заповіт, за яким молоді люди мають одружитися. Якщо Граф відмовиться, то усі статки та маєток переходять до рук юної панночки, а якщо відмовиться Оляна, то юний парубок нічого не втратить. Надзвичайно потужна гра акторів…, витончений спів…., акторська майстерність…, дивовижні танці на сцені…і нас захопило… Супер!
Відвідали теж Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який захоплює своїми архітектурними ансамблями.
І на завершення поїздки ми прогулялися найлегендарнішою вулицею Чернівців – вулицею ім. Ольги Кобилянської, яка вразила свою вишуканістю та спокоєм.
Екскурсія у місто Чернівці назавжди залишить слід у нашому життєвому альбомі.

Сепик Наталія, ОКР “магістр”, І курс
спеціальності 013 Початкова освіта