ФОТОХРОНІКА ПРОХОДЖЕННЯ ДРУГОГО КОНКУРСНОГО ДНЯ ОЛІМПІАДИ 2018

Педагогічний факультет вітає учасників Олімпіади.

     Виставка великодних яєць, оздоблених у техніці квілінг, і української народної ляльки (маґодзи), підготовлена старшим викладачем кафедри теорії та методик початкової освіти Ковальчуком Анатолієм Федоровичем.

     Виставка наукового доробку викладачів і студентів педагогічного факультету, організована завідувачем читальним залом факультету Сологуб Тамарою Володимирівною та бібліотекарем І категорії Сивак Наталією Йосипівною.

     Другий день Олімпіади розпочався з оголошення результатів І конкурсного дня, після чого учасники та журі перейшли до роботи у секціях.
     Робота секцій розпочалася з жеребкування, в ході якого студенти дізнались тему та клас для складання конспекту уроку та проведення його фрагменту.
     Для учасників олімпіади підготовлено наочні посібники та матеріали з навчальних предметів початкової школи, які вони можуть застосувати під час демонстрації фрагментів уроків.

     У той час, коли учасники Олімпіади готували плани-конспекти та демонстрували фрагменти уроків, наші гості та науково-педагогічні працівники факультету мали змогу взяти участь у науково-практичному семінарі “Нова українська школа: проблеми і перспективи розбудови”.
     Надзвичайно цікавими були доповіді доктора педагогічних наук, професора Миронової Світлани Петрівни, кандидата педагогічних наук, доцента Франчук Тетяни Йосипівни та кандидата психологічних наук, професора Дуткевич Тетяни Вікторівна.
     Про практичне впровадження концепції Нової української школи розповіла Бондарчук Оксана Миколаївна, вчитель вищої категорії Кам’янець-Подільського НВК №3 у складі ЗОШ І-ІІІ ступеня та ліцею Хмельницької обл., яка з вересня працює в пілотному класі. Її досвід викликав неабиякий інтерес і у викладачів, і у студентів.

Фрагменти уроків у виконанні талановитих, творчих і завзятих учасників Олімпіади