ТВОРЧА КУЗНЯ В РАМКАХ XXXVI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ/ТЕХНОЛОГІЙ

29 та 30 березня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 17 м. Кам’янця-Подільського проводилась XXXVI Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання/технологій, в якій приймали участь учні 9-11 класів зі всієї України.

Це стало нагодою для здійснення профорієнтаційної роботи, якою скористались і студенти педагогічного факультету, на чолі зі старшим викладачем кафедри теорії та методик початкової освіти Ковальчуком Анатолієм Федоровичем. Педагогічний факультет був представлений виставкою студентських робіт, виготовлених під керівництвом та творчим задумом вищезгаданого Ковальчука А. Ф.

Студенти-волонтери допомагали в організації та проведенні майстер-класів по виготовленню ляльки-кутасика «Україна – єдина країна» і яйця-писанки у техніці «квілінг».

На урочистостях були присутні: директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля Олег Іванович, міський голова, голова міського оргкомітету по підготовці до проведення ІV етапу ХХХVІ Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання/технологій Сімашкевич Михайло Євстафійович, секретар Кам’янець-Подільської міської ради Васильянов Дмитро Сергійович, помічник народного депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка Камінська Ірина Володимирівна, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Берека Віктор Євгенович, проректор з науково-методичної роботи Попик Олександр Федорович, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко Світлана Володимирівна, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу освіти Гуменецької ОТГ Срібняк Лілія Олексіївна, керівники закладів освіти обласного підпорядкування.

На олімпіаді було представлено різні види мистецтва. Усі гості та учасники олімпіади мали можливість пройти майстер-клас та виготовити собі сувенір на пам`ять про наше місто та університет.
     Маємо сподівання, що знайомство з творчістю студентів та викладачів педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запам’ятається усім учасникам олімпіади, обов’язково стане першим впевненим кроком у виборі професії та життєвого шляху.

Яворська Мар’яна,
студентка РО2-В16 групи,
Дорож Ірина Анатоліївна,
асистент кафедри теорії
та методик початкової освіти.