НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВА

Напередодні чудового свята, Дня Вчителя, 6-7 жовтня РО2-В15 група знаставником Мєлєкєсцевою Наталією Василівною і викладачами Дорож Іриною Анатоліївною та Олинець Тетяною Василівною вирушили вподорож до Львова.

Першою зупинкою був Личаківський цвинтар, який огорнувнас своєю таємничою енергетикою аж на цілих 2 години! Було цікаво відвідати місце спочинку відомих українців і світових діячів.


Далі ми поїхали до центру Львова – його серця. І всі погодилися, що йому немає рівних! Схоже на Відень або Краків, має щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є. Львів – особливий!


Львів може розповісти про себе сам набагато більше, ніж про нього написано. Це старовинне місто-музей, де здійснюються найзаповітніші мрії. Місто, в якому кожна вулиця живе легендою. Кожен, хто хоч раз побував у місті Лева, неодмінно приїжджає сюди знову і знову, немов якась невидима сила старовинного міста притягує до себе.


Ми побували на Високому замку, піднялися на оглядовий майданчик Ратуші, відвідали Львівську майстерню шоколаду, пряниківі карамелі, нас вабилий надихали невеличкі крамнички, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут як родзинки запашного пирога.Вони наче закликають зайти та насолодитися їхньою атмосферою. Від загадкових кавових «копалень» і до мрійливого «Будинку легенд» – усе має свій неповторний настрій. Погуляли вуличками міста, насолодились величчю й красою старовинних архітектурних будівель, соборів, а також здійснили екскурсію у вигляді квесту «Знайди свого лева».


Нашу ціль –маршрут Львовом довжиною 15 кілометрів із підйомом на Ратушу (408 сходинок!!!) – досягнено!


Наступного дня ми милувалися замками Львівської області: Олеським, який вважають найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни, та Підгорецьким, що понад шість століть стоїть на високому пагорбі і є свідком та учасником багатьох подій, що навічно увійшли в історію. Це один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, його ще називають “польським Версалем”. Неймовірна краса, збережена крізь віки…


Дорогою додому нам було трішки сумно, адже ми їдемо зі Львова, казкового міста, яке нікого не залишить байдужим, закохає в себе і не дозволить себе розлюбити.
Повернувшись до Кам’янця-Подільського, ми зрозуміли, що у нас немає жодного негативного враження про поїздку до Львова. Все круто і душевно! Ми шалено задоволені, нас просто «розриває» від натхнення.
Якщо ви любите блукати старовинними вуличками, насолоджуватися ароматною кавою в затишних кав’ярнях, спостерігати за людьми, знаходити «перлини» в архітектурі, Львів – ваше місто.
Непомітно пролетіли мегакласні вихідні та цьогорічний День учителя, які залишаться в душі й серці назавжди!
 

Цуркан Аліна, студентка РО2-В15 групи