Московчук Людмила Миколаївна

Московчук Людмила Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти.

На кафедрі працює з 2017 року. Закінчила з відзнакою педагогічний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету (2001 р.).

Кваліфікація за дипломом – вчитель початкових класів, вчитель музики.

Працювала вчителем початкових класів у Довжоцькому НВК  «ЗОШ I – III ст., колегіум» Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Досвід практичної роботи за спеціальністю 17 років. Звання вчитель-методист присвоєно 2009 р.

Закінчила аспірантуру Кам’янець-Подільського державного університету зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Успішно захистила кандидатську дисертацію на спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на тему «Методика формування артистичних умінь у молодших школярів на уроках музичного мистецтва» (2017 р.).

Підвищила кваліфікацію у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (2018 р.).

Здійснює загальне організаційне, методичне керівництво всіх видів практики та контроль за їх проведенням на кафедрі.

Керує науковим гуртком здобувачів вищої освіти «Методика формування артистичних умінь у майбутніх вчителів початкових класів засобами українських звичаїв та обрядів».

Громадська робота: з 2018 року завідувач кабінету народознавства, куратор академічної групи.

Відзнаки, нагороди:

Диплом II ступеня у номінації «Краща робота з навчально-методичного забезпечення викладання педагогічних і мистецьких дисциплін у навчальних закладах різних типів і рівнів акредитації» у Міжнародному конкурсі наукових і навчально-методичних праць з проблем педагогічної та мистецької освіти, опублікованих у 2010 р. (м. Київ);

Грамота у номінації «Найкращий творчий доробок» у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року з предметів духовно-морального спрямування – 2010» (м. Острог);

Диплом за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 19-ї річниці Незалежності України, спільним розпорядженням голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації та голови Кам’янець-Подільської районної ради занесено на районну Дошку Пошани «Кращі люди Кам’янеччини» (24 серпня 2010 р.);

Дипломи I ступеня переможця обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» (2010 р., 2014 р.);

Диплом за II місце у номінації «Річна програма недільної школи (катехізаційна) у першому Всеукраїнському конкурсі програм, сценаріїв, проектів недільних шкіл України (Київ, 2 жовтня 2011 р.);

Подяка Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за вагомий внесок у розвиток української духовної музики (2013 р.).

Викладає дисципліни: методика навчання освітньої галузі «Мистецтва»: методика навчання музичного мистецтва; методика навчання освітньої галузі «Мова і література»; сучасні тенденції літературознавчої освіти в початковій школі; методика формування базових якостей особистості молодшого школяра; теорія і методика позашкільної освіти; методика проведення роботи з народознавства в початковій школі; технології вивчення освітньої галузі «Мова і література» в початковій школі.

Проблематика науково-дослідної роботи: формування артистичних умінь у здобувачів початкової і вищої освіти; морально-естетичне виховання здобувачів початкової освіти засобами духовної музики.

Науковий доробок Московчук Л.М. складає понад 20 публікацій, з яких 12 статей у фахових наукових виданнях з педагогіки, 1 стаття у міжнародному виданні, 1 навчально-методичний комплекс (рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-5407 від 20.07.07)).