Довгань Олена Сергіївна

Олена Сергіївна народилася 03 квітня 1977 р. у м. Кам’янці-Подільському.

У 1994 р. вступила на педагогічний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту імені В. П. Затонського.

У 1999 р. закінчила навчання в Кам’янець-Подільському державному педагогічному університеті, отримала диплом спеціаліста з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання, педагогіка і методика середньої освіти, біологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вчителя біології.

З 1999 по 2002 рр. працювала на посаді викладача технікуму Подільського аграрно-технічного університету та Кам’янець-Подільського відділення МАУП.

У 2001 р. закінчила з відзнакою магістратуру Кам’янець-Подільського національного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, біологія» та здобула кваліфікацію викладача біології.

З 2000 р. до теперішнього часу працює асистентом  кафедри теорії та методик початкової освіти.

Наукові інтереси асистента О. С. Довгань зосереджені на проблемах підготовки компетентного, конкурентоспроможного та конкурентоздатного фахівця початкової освіти у закладах вищої освіти України; актуальних питаннях початкової освіти; підготовці майбутніх учителів до розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів в умовах НУШ, формування природознавчої компетентності майбутніх вчителів початкової школи.