ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПОЧАТКОВА ОСВІТА!

Ранок 19 квітня на педагогічному факультеті розпочався із зустрічі учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта.
   З 9.00 у мистецькому корпусі №3 – людно й гамірно – студенти-волонтери реєстрували учасників Олімпіади. Випробувати свої сили приїхали 57 учасників із 29 вишів України, що готують фахівців із початкової освіти. Після реєстрації відбулося жеребкування аудиторій, у яких студенти виконуватимуть тестові завдання.

Урочисте відкриття Олімпіади розпочалося з вітального слова проректора з наукової роботи, доктора фізико-математичних наук, професора, Конета Івана Михайловича, який розповів про історію педагогічного факультету та університету загалом, а також наголосив, що цього року ми святкуємо 100-річчя з дня заснування нашого навчального закладу. Іван Михайлович представив усім присутнім склад журі й апеляційну комісію – 15 провідних науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, а також побажав наснаги та перемоги.

Учасників Олімпіади привітала заслужений працівник культури України Ситник Тамара Миколаївна. Усі присутні мали змогу насолодитися святковим концертом у майстерному виконанні ансамблю народних інструментів під керівництвом професора кафедри музичного мистецтва Мариніна Івана Григоровича.

До привітань долучилися Лабунець Віктор Миколайович, декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор, і Гудима Наталія Василівна, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент.

Привітав учасників інтелектуальних змагань і голова журі – Пантюк Микола Павлович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Приємною несподіванкою стали подарунки від Херсонського державного університету, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
   Наразі учасники Олімпіади готуються до виконання тестових завдань. Бажаємо усім успішно написати тестування, на належному рівні продемонструвати свої знання та не хвилюватися, адже олімпіада – це той вид змагань, де є переможці, але немає переможених.

Мєлєкєсцева Н.В.,
старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти.