Борейко Олексій Станіславович

Борейко Олексій Станіславович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти.

Народився 28 серпня 1957 р. у с. Кадиївці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в сім’ї робітників.
Вступив на фізико-математичний факультет за спеціальністю “Математика” до Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту ім. В.П. Затонського, який закінчив з відзнакою у 1978 р.
Після закінчення інституту працював учителем математики Голосківської середньої школи Кам’янець-Подільського району, згодом — асистентом кафедри математичного аналізу Кіровоградського педагогічного інституту.
З вересня 1982 р. Навчався в річній аспірантура НДІ педагогіки УРСР (м. Київ). Основним напрямом його наукового дослідження було вивчення й аналіз ефективних шляхів і методів формування просторових уявлень та розвитку просторової уяви старшоколасників на уроках геометрії.
З 1983 по 1985 рр. – асистент кафедри математики та природознавства з методикою викладання Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту ім. В.П. Затонського.
У 1985 р. Працював в партійних органах. Закінчив Вищу партійну школу (м. Київ), отримав диплом за спеціальність “Політологія”.
У вересні 1990 р. повернувся у Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. В.П. Затонського на свою кафедру. З 1991 по 2005 рр. працює на посаді заступника декана педагогічного факультету з навчально-виховної роботи.
У 1992 р. Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Тема дисертації “Розвиток просторової уяви учнів 10-11 класів при вивченні стереометрії” (науковий керівник — доктор педагогічних наук, професор Тесленко І.Ф.).
У 1996 р. Присвоєно вчене звання доцента кафедри математики та природознавства з методикою викладання.
Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Математика та Методика математики в початковій школі.
З 2006 р. Працює на посаді директора Інституту доуніверситетської підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
У науковому доробку має біля 30 наукових праць (статті, методичні та навчальні посібники з математики і методики її викладання в початковій школі).
За час роботи в університеті нагороджений Почесними грамотами МОН України, Хмельницької облдержадміністрації, облісного відділу освіти, Кам’янець-Подільського міського та районого відділів освіти. Нагороджений знаком “Відмінник освіти України”.